Ara

Android

Zamanında sadece yılan oyunuyla saatlerimizi harcarken şimdi neredeyse sınırsız seçeneğimiz var. Özellikle Android oyunları çok çeşitli seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Macera, korku, spor veya yarış oyunları kategorilerinde neredeyse yüzlerce farklı oyun bulunuyor.

Rekabeti seven bazı akıllı telefon kullanıcıları multiplayer Android oyunları oynamaktan keyif alıyor. Özellikle her hafta yenilenen listeleriyle, oyuncularına hediye dağıtan oyunlar Play Store’de üst sıraları zorlamaya devam ediyor. Bu kategorimizde yüzlerce Android oyunu hakkında detaylar paylaşıyor, en iyi Android oyunları hakkında içerikler paylaşıyoruz.

Tüm dünyada en çok tercih edilen işletim sistemi olan Android, haliyle uygulama ve oyun alanında da en çok seçeneği sunuyor. Milyonlarca kullanıcıya hitap eden Android oyun ve uygulamalar, cihazı daha rahat kullanabilmemizi ve daha çok keyif alabilmemizi sağlıyor.

Eğer Android değil de iOS işletim sistemini kullanıyorsanız iPhone oyunları kategorimizi inceleyebilirsiniz. Bu kategoride de en iyi iPhone oyunları listemizden yararlanarak boş vakitlerinizi eğlenceli hale dönüştürebilirsiniz.