Ara

iPhone

Zamanında sadece yılan oyunuyla saatlerimizi harcarken şimdi neredeyse sınırsız seçeneğimiz var. Özellikle iPhone oyunları çok çeşitli seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Macera, korku, spor veya yarış oyunları kategorilerinde neredeyse yüzlerce farklı oyun bulunuyor.

Rekabeti seven bazı akıllı telefon kullanıcıları multiplayer iPhone oyunları oynamaktan keyif alıyor. Özellikle her hafta yenilenen listeleriyle, oyuncularına hediye dağıtan oyunlar App Store’da üst sıraları zorlamaya devam ediyor. Bu kategorimizde yüzlerce iPhone oyunu hakkında detaylar paylaşıyor, en iyi iPhone oyunları hakkında içerikler paylaşıyoruz.

Tüm dünyada en çok tercih edilen işletim sistemlerinden olan iOS, haliyle uygulama ve oyun alanında da en çok seçeneği sunuyor. Milyonlarca kullanıcıya hitap eden iOS oyun ve uygulamalar, cihazı daha rahat kullanabilmemizi ve daha çok keyif alabilmemizi sağlıyor.

Eğer iOS değil de Android işletim sistemini kullanıyorsanız Android oyunları kategorimizi inceleyebilirsiniz. Bu kategoride de en iyi Android oyunları listemizden yararlanarak boş vakitlerinizi eğlenceli hale dönüştürebilirsiniz.